Jak sbalit holku – co ženy chtějí a potřebují (3.díl)

V dalším pokračování seriálu Jak sbalit holku ti odhalím tajemství toho, po čem ženy doopravdy touží. Jsou to věci, které jsou pro ženy stejně důležité jako pro muže pocit vítězství a uznání. Né všichni to zažívají, ale všichni po tom touží. Není to o tom, že chci po ženě sex nebo protože je společenské měřítko mít holku nebo protože mi to dává nějakou hodnotu mít holku a proto se chci dozvědět, „jak na ní“. Je to o tom, že se naučím dávat ženě, co chce a potřebuje, protože jí to dělá dobře. Já se pak můžu těšit z toho, že je šťastná.

Chtějí být poražené

Nikdy to nepřiznají, protože by tak přišli o svou nejmocnější zbraň. Nepochop to špatně, nemám na mysli ponižování nebo dokazování si svý vlastní hodnoty a síly. Mluvím o tom, že ženy se někde hluboko chtějí muži odevzdat, chtějí totálně ztratit kontrolu nad vším a odevzdat se všemu, co se děje. Možná, že tenhle princip zná i český jazyk, když se na svatbě žena v(dává) a muž si ženu bere. Když si muž ženu bere, tak si jí on bere, to znamená, že on si jí musí vzít a vyvinout nějakou akci. Proto nakonec muž cítí nad ženou totální převahu a kontrolu, může si s ní dělat cokoli chce a ona to všechno dovolí, protože chce ztratit kontrolu a nechat všemu absolutně volný průběh, protože muži absolutně věří. Chápu, že to může znít jako něco neznámého, ale hledej, co tím mám na mysli doopravdy a pokud to najdeš a pochopíš, garantuju ti, že zažiješ ve vztahu něco nepřekonatelného.

Chtějí se cítit chtěné

Každá žena se chce cítit chtěná, že je o ní zájem, že je krásná a že je doceněná. Chtějí to vidět malými drobnostmi, co pro ně někdo udělá. Podrží dveře, nabídne rámě do schodů, usměje se na ní, koupí jí kytku. Chtějí to slyšel, chtějí slyšet jak jsou úžasné, jak je někdo miluje, že jim to dnes sluší, chtějí aby si někdo všimnul, že mají nové šaty, nový účes, aby vypadaly krásné. Chtějí to fyzicky cítit, chtějí cítit pevný stisk při chvílích vášně, chtějí cítit pohlazení po vlasech, chtějí cítit polibek, chtějí cítit „náhodné“ doteky. Tohle všechno je moc pěkné, ale je tu spoustu chlapů, co to ženám vyjadřují a i přes to úspěch nemají. Proč? Protože tohle všechno má jednu podmínku. Chtějí se cítit chtěné od mužů, kterých si váží a respektují je. Pokud jí to vyjádří někdo, kdo si neváží sám sebe a staví ženy na post bohyně, pak to bude slizké sexuální obtěžování. Pokud to samé udělá muž, co si váží sám sebe, tak je z toho kompliment, po kterém se může žena rozpustit.

Chtějí cítit důvěru a ujištění

Když ti žena důvěřuje, je s tebou uvolněná. Pak si může dovolit být sama sebou, nic nepředstírat a tak bude cítit lehkost a uvolněnost a nebude mít pocit, že se musí o něco snažit. Důvěřovat můžou někomu, kdo nezmění svoje hodnoty a priority jen, aby se někomu zalíbil. Tzn. že potřebují, aby byl muž pevný ve svých přesvědčeních a nezměnil je jen pro, aby někoho potěšil nebo se vyhnul konfliktu. Někdy také potřebují ujištění, protože se jim toho v hlavě motá tolik, že sami neví a potřebují uklidnit a ujistit, že bude všechno dobrý.

Chtějí, abys je prohlédl

Všechny ženy mají nějaký štít proti cizím lidem. Je to nějaký maska, která nějak vypadá, ale je to jenom maska. Každá žena si přeje najít muže, který prohlédne její masku a uvidí jí. Naučila se to, protože tak dokáže rozlišit slabochy, co se radši přizpůsobí než, aby se vystavili konfrontaci. Na první pohled působí nepřístupně a dělá, že jí nezajímáš. Když to vzdáš, tak si jí chtěl málo. Proto, když uvidíš, že je nepřístupná, protože tak rozlišuje toho, kdo u ní má šanci, tak stačí vydržet její nezájem a ona pak začne být „normální“. Podobný případ je zase u žen, co jsou introvertní. Chtějí najít muže, který vydrží její nemluvnost a nebude se jí snažit změnit, ale dá konverzaci prostor a čas a nebral to jako znak nezájmu. Další případ je, když se necháš nachytat tím, že je žena krásná. Oni zase chtějí poznat někoho, kdo s nimi bude taky proto, jaké jsou a ne jenom proto, že jsou hezký. Vždycky hledej hlubší vrstvu.

Článek v jedné větě

Važ si sám sebe a užasni její krásou

 

Pochop sebe, pochop jí – seminář

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: