Přijď do skupiny mužů, chlapů, kluků, kteří mají stejný směr jako ty. V uzavřeném prostoru, kde nás nebude nikdo rušit, se naučíš jak být sám sebou, jak být mužem a co to vůbec znamená, jak vypadá zdařené první rande, dotkneme se tabu sexu a hlavně pronikneš do myšlení žen.

Objevíš hlavní motor žen a to jsou emoce. Pochopíš, co žena myslí tím, pokud hledá hodného muže. Má na mysli jen to, že nechce, aby jí mlátil. To je celý. Vytáhneme tě ze syndromu hodného kluka a naučíš se stát si pevně za svým názorem. Budeš schopný oslovit jakoukoli ženu, třeba i na ulici. Otřepeš ze sebe strach z odmítnutí a strach z toho, co si o tobě myslí tvé okolí.

Podívej se na víc info!

Praktický seminář se odehrává venku a trvá 2 hodiny. Na semináři se naučíš, jak překonat strach z odmítnutí, jak oslovit ženu na ulici, jak a o čem s ní mluvit a jak si vzít na ní kontakt. Jak tě to naučíme ? Hlavně tak, že to budeš sám dělat. Kolik věcí si pamatuješ ze školy ? Praxe je nejlepší způsob, jak se to naučit. Klademe důraz na individualitu každého, naučíme tě sice základy pro oslovení ženy, ale chceme, aby si zapojil i svojí jedinečnou osobnost. Protože to je ta nejlepší cesta, jak někoho doopravdy zaujmout…