Seznam se s ní na ulici (víkendový kurz)

Co si z víkendového kurzu odneseš a naučíš se?

 • Zmenší se ti strach z odmítnutí a z toho, co si o tobě druzí myslí
 • Mnohokrát si zažiješ na vlastní kůži, že dokážeš oslovit ženu i na ulici
 • Odneseš si konkrétní návod, podle kterého budeš vědět, co dělat a říkat při oslovení na ulici
 • Dozvíš se, jak nebýt hodný kluk
 • Naučíš se improvizovat, aby ti nedošla slova
 • Víc porozumíš ženě a naučíš se, jak správně reagovat
 • Budeš víc sexuálně přitažlivý
 • Dozvíš se svoje silné stránky a přirozené talenty
 • Poslechneš si naše příklady, co jsme zažili
 • Dozvíš se, jak na první rande
 • Dostaneš přístup do facebook skupiny, která je jen pro účastníky víkendových kurzů, kde se můžeš dál posouvat a potkávat se se stejně smýšlejícími lidmi

Co konkrétně se na kurzu určitě odehraje?

 • Cvičení na vystupování z komfortní zóny, aby ses víc uvolnil
 • Oslovování na ulici s tím, že tě přes audio-techniku budeme poslouchat a dáme ti zpětnou vazbu
 • Večer půjdeme do klubu, kde ti ukážeme víc fyzickou stránku seznamování a svádění
 • Víkendový kurz prokládáme naším povídáním, aby ti to celé zapadlo do sebe
 • Cvičení uvnitř na slovní improvizaci, řeč těla, pochopení emocí a nácvik fyzického kontaktu na prvním rande
 • Závěrečný rituál, kde tě zasvětíme do našeho světa
 • Uvidíš naše videa, která jsme nemohli dát na internet
 • Také pro tebe máme jedno překvapení, které tě bude fakt bavit

Potkáváš se s tím, že se ženy chovají nelogicky a nedává ti to smysl? Nevíš, proč se tak chovají a jak se s nimi bavit. Vítej v hlavním motoru žen a to jsou emoce. Žena když mluví, moc nezáleží na tom, co říká, ale jak se cítí. Zároveň je jí dost jedno, co říkáš, ale vnímá jak se cítíš a co to v ní vyvolává za emoce! Emoce se nedají pochopit a většinou nedávají logický smysl. I přes to mají systém, který se můžeš naučit. Můžeš rozvinout svojí emoční inteligenci, abys to pochopil a uměl správně reagovat. Je potřeba se soustředit hlavně na její řeč těla a naučit se dávat si věci do kontextu s tím, co se děje okolo. Dozvíš se, co žena říká a co tím doopravdy myslí. Když říká, že chce hodného muže, doopravdy tím myslí, že nechce, aby jí mlátil. To je celý. Proto tě zasvětíme do toho světa a vysvětlíme ti tu nelogičnost a proč je dobré neřešit její problémy.

Říká ti něco syndrom hodného chlapce nebo věříš, že jediná cesta jak na ženy je být na ně zlý? Ukážeme ti cestu, jak z toho ven. Nefunguje být hodný, ani zlý. Musíš se naučit stát si pevně za svým názorem a umět si říct o věci, které chceš. Tohle téma je hodně spojené s fyzickým kontaktem a sexem. Je třeba naučit se nestydět se za to, že chceš sex. To neznamená, že začneš znásilňovat. Musíš se sladit se svým cílem. Pokud něco chceš, ale máš strach, tak jedná část tebe to chce, ale druhá (strach) chce jít od toho pryč. Důsledek toho je, že působíš nerozhodně a nervózně. Pokud víš, co chceš a nestydíš se za to, stačí už jen najít někoho, kdo bude ochotný ti to dát. Byl bys překvapený, kolik super holek a žen touží po vztahu nebo vášnivém sexu.

Naučíš se oslovit jakoukoli ženu a obecně více poznávat nové lidi. Otřepeš ze sebe dva základní strachy. Strach z odmítnutí, který ti brání v prvním impulzu jít za ženou a také udělat něco jinak, zariskovat. Druhý strach je z toho, co si o mě myslí mé okolí, který ti nedovoluje projevit se svobodně ve společnosti (vyjádřit se), aniž by ses cítil trapně nebo se styděl. Víme, že na začátku je třeba se od něčeho odrazit a proto ti řekneme „návod“, kterého se budeš moci kdykoli chytit při oslovení a první konverzaci, pokud nebudeš vědět. Ideální stav je, že ten návod nebudeš potřebovat. Proto ti vysvětlíme fáze seznamování od oslovení až po první rande a naučíme tě improvizovat, aby se ti v hlavě stále objevovaly nové nápady a ty si ten návod mohl zahodit.

Jsou to dva dny plné nových informací, praktických ukázek, cvičení a úplně nových pohledů na seznamování a ženy, které změní tvůj postoj k tomu. Víkendový kurz posune tvé schopnosti a dovednosti směrem, který potřebuješ a my ti ukážeme jakou cestou se vydat, protože každý jsme jiný a potřebujeme individuální přístup. Upozorníme tě na to, kde máš ještě slabé stránky, ale hlavně ti ukážeme, kde máš ty silné a v čem dobrý už jsi! Všichni nás upozorňují na naše chyby, ale málokdo v nás hledá naše talenty a naše charisma. Budeš překvapený, co všechno už umíš a na čem v seznamování můžeš stavět. Nemáme univerzální řešení, ale jsme dobří v tom najít tvůj potenciál, upozornit tě na něj a vytrénovat ho. Celý víkendový kurz budeš s partou chlapů, kteří řeší stejné věci a něco s tím dělají. Celým víkendovým kurzem projdeme společně a budeme se navzájem podporovat a dělat si z toho srandu.

Proč my?

Oslovili jsme na ulici několik tisíc žen, zašli jsme v životě do extrémů a udělali spoustu chyb. Díky našim zkušenostem ti zrychlíme cestu, abys nemusel opakovat stejné chyby jako my. Víkendovým kurzem už prošlo víc než 100 chlapů.

Proč Mirek?

Ukážu ti, jak objevit a používat svojí instinktivní pudovou část, které málo žen dokáže odolat. Pokud budeš chtít, pomůžu ti objevit v sobě sílu a charisma vůdce.

Proč Honza?

Provedu tě tvými emocemi, které tě ovládají, a pomohu ti pochopit, proč se k tobě ostatní tak chovají. Pokud budeš chtít, pomůžu ti zažívat vztahy a sebe na mnohem hlubší úrovni.

 

Nemůžeme ti slíbit, že ti kurz změní život. Ale možné to je! Několik chlapů si na kurzu našlo partnerku a někdo na kurzu našel nejlepšího kamaráda a parťáka do života. Často dostáváme zpětné vazby, jak jim kurz změnil jejich přístup a tím začali víc žít.

 

Kurz začíná v pátek v 11 hodin dopoledne a končí v neděli v 11 hodin dopoledne.

Cena: 5 500 Kč

+ 1000 Kč ubytování

( pokud bydlíš v centru nebo někde poblíž, nemusíš bydlet s námi, i když to doporučujeme. Pak napiš do poznámky „Chci kurz bez ubytování“ a my ti ubytování nebudeme počítat do ceny)

Upozornění: cena kurzu může vést ke značnému zvýšení výdajů finančních i časových za rande nebo novou partnerku. Za tyto výdaje nepřebíráme odpovědnost.

V ceně je:

 • Přístup do tajné facebook skupiny, která je jen pro účastníky našich víkendových kurzů
 • Naše know-how se ženami, které jsme nabrali za 4 roky experimentování
 • Tajný dárek (symbol), které dostaneš při závěrečném rituálu
 • Návod na další rozvoj dle tvých cílů (dáme ti konkrétní návod, cvičení na jednu oblast, ve které na sobě chceš zapracovat jako např. úspěšnější oslovení nebo uvolněnější konverzace)
 • Individuální přístup po celou dobu kurzu
 • 28-32 aktivních hodin, kdy se bude něco dít (oslovování, výklad s videem nebo cvičení a procvičování)
 • Ubytování v apartmánu na 2 noci

Aktuální termíny

No items found