Pochop sebe, pochop jí – seminář

Přijď do skupiny mužů, chlapů, kluků, kteří mají stejný směr jako ty. V uzavřeném prostoru, kde nás nebude nikdo rušit, se naučíš jak být sám sebou, jak být mužem a co to vůbec znamená, jak vypadá zdařené první rande, dotkneme se tabu sexu a hlavně pronikneš do myšlení žen.

 

 

Uvidíš a zažiješ:

  • Promítání video ukázek oslovení a rozhovorů z ulice, které nenajdeš na internetu
  • Praktická cvičení, která jsou vyzkoušená z více než 3 let vedení seminářů
  • Konkrétních příkladů a historek z našich životních zkušeností

 

Na semináři proto budeme chvíli mluvit, chvíli budeme rozebírat videa a nakonec uděláme cvičení, díky kterým se ti to dostane pod kůži. Takhle to uděláme se všemi tématy, která na semináři budou. Mezi tím budou pauzy a chvíle na oddych, abys měl čas vstřebat všechny nové informace.

 

Témata

  • Mužství. Ukážeme ti, jak být víc průbojnější a sebevědomější, abys měl sílu jít si za svými sny a cíli. Protože se někdy dostaneš do situace, kdy budeš muset zabojovat. A to ne fyzicky, ale hlavně mentálně. Dostaneš tak příležitost objevit v sobě sílu, kterou si možná ještě nikdy nezažil.
  • První rande. Jak se vůbec dostat na první rande, o čem se bavit, kdy je vhodná chvíle na polibek, jak se vyhnout trapnému tichu, kdo platí… Uslyšíš typický průběh prvního rande, na co si dát pozor a čemu se vyhnout. Také ti povíme naše historky z několika … rande.
  • Rozdíl v mužském a ženském myšlení. Dozvíš se, jak ženy vnímají muže. Že ženy víc cítí a muži víc myslí. Vysvětlíme ti například, proč chodí pozdě nebo proč lžou. Uvidíš svět jejich očima a pak třeba pochopíš, proč se k tobě nějaká žena, holka zachovala tak, jak se zachovala, aby se to už příště nemuselo stát znovu.
  • V sexu máme mnoho studu. Dokud se budeš stydět za to, že chceš sex, nebudeš pro ženy přitažlivý. Budeš jejich kamarád. Budeme otevřeně mluvit o sexu, kdy tě nikdo nebude soudit. Také se dostaneme k problémům s erekcí, předčasné ejakulaci, nezájmu o sex nebo nezvladatelnému chtíči.
  • Jak být přirozený. Nikdy nebudeš úspěšný, pokud budeš dávat ženy na první místo. Vždycky musí být na prvním místě tvůj život. Proto budeme nacházet tvé sebevědomí, zjišťovat co tě v životě baví, kdo jsi a jaké je tvé poslání.

Není to o tom zalézt do vztahu se ženou, aby ses ukryl před svými strachy ze samoty. Taky to není o tom, aby sis užíval, protože se bojíš jít do hlubokého spojení a vztahu se ženou. Je to o tom, abys našel svojí cestu a odvážně se po ní vydal. Protože náš strach nám ukazuje také to, na čem nám záleží. Proto tě nebudeme učit, jak se zbavit strachu, ale naučíme tě, jak se nenechat strachem ovládnout, aby tě neodradil od toho, co chceš.

Cena: 950 Kč
Aktuální termíny

No items found