Jak sbalit holku – První a nejdůležitější krok (2.díl)

jak sbalit holku

Nebudu tady polemizovat nad tím, co je ten první krok v tom vašem jak sbalit holku. Není to důležité a každý máme ten první krok jiný, protože se nacházíme v jiné situaci. Bude to o tom, jak ho správně udělat, protože pokud je první, tak jsme ho prostě ještě nedělali. Je to jako s prvním sexem. Můžu se drtit teorii z knížek nebo z porna (tento zdroj moc nedoporučuji), ale když k tomu dojde a oba jsme nazí a děje se to, tak budu jen vzpomínat, co psali na straně 51 o nechráněném sexu a možnosti otěhotnění. Aaaaa už je pozdě…

 

Jaké bylo moje poprvé?

První zamilovanost, první pusa, první polibek, první sex, první vztah. Obecně řečeno mé první zkušenosti provází dost smíšené pocity a teď rád vzpomínám na ty tragicky humoristické momenty. Teď zpětně se na to dívám a říkám si, jak jsem to proboha mohl takhle podělat. Vždyť je to jednoduchý. Trik je v tom, že bez prvního kroku není druhý krok. Pokud polibek vyzkoušíme dostatečně krát, tak zjistíme, co nám vyhovuje a „jak to dělat“. Proto pokud se chceme naučit, jak sbalit holku, jsme nemilosrdně odkázáni na náš první „pokus“.

 

Proč je to tak těžké?

Na jedné straně je naděje na lepší život a dosáhnutí svého cíle a na straně druhé je strach z neznáma. Strach z toho, že nevíme jak to dopadne, protože jsme to prostě jen nikdy nezažili. Právě zkušenost je to, co dělá z vědomosti moudrost. Při otázce jak sbalit holku vím, že bych neměl mít strach z oslovení holky na ulici, ale to neznamená, že se toho nebojím. Logicky vím, že létaní letadlem je nejbezpečnější a nejrychlejší způsob dopravy a i přes to, když sedím v několika tunách kovu, co se vznáší v několika tisících metrů nad pevnou půdou, tak mi není od žaludku dobře. Proto udělej to, z čeho máš strach s vědomím, že máš strach. Pak ucítíš to uvolnění, kdy pochopíš, že tvůj strach byl lež, i když před půl hodinou se zdál jako pravdivý a reálný. To je přesně to, co mě baví pozorovat na kurzech, kdy „studenti“ ztrácí své strachy, cítí se uvolnění a o kousek svobodnější, protože už to pochopili.

Nejlepší ponaučení

První krok má svůj význam. Je těžký, nepříjemný, ale pokud neudělám jednu věc, bude stejně těžký a nepříjemný znovu a znovu, i když jsem ho udělal už 100x. Pouze, pokud si vezmu ponaučení a naučím se něco nového, mělo to smysl a stálo to za to. To je jediná cesta, jak z prvního kroku udělat dobrý začátek. Pokud jí konečně oslovím a příště to udělám úplně stejně, jen marním svůj čas. Překonal jsem se, ale příště se musím překonat úplně stejně, protože jsem se nic nenaučil a stále budu číst články na téma jak sbalit holku. Dej si čas po tom důležitém kroku, dej si čas na sebereflexi. Zeptej se, jaké to bylo, co jsem udělal, jaké to mělo reakce a co bych příště udělal jinak. Pokud z odpovědi dostanu něco hodnotného, ten čas nebyl marný a já mám teď zkušenost a trochu jiný postoj, díky kterému to příště bude lepší. Jednou to bude tak lepší až dosáhnu přesně toho, co chci a o čem sním.

 

Článek v jedné větě

Poprvé to stojí za prd, všichni to víme, tak z toho nedělej slona a uč se dál.

 

Seznam se s ní na ulici (víkendový kurz)

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: