Jak sbalit holku – Ještě před tím (1.díl)

Seriál „Jak sbalit holku“ vám ukáže jak sbalit holku. To, co je tu napsané není nic revolučního a vychází nejen z našich zkušeností. Přistupuj k tomu s kritickým myšlením a přemýšlej nad tím v reálných souvislostech. Seriál může posloužit jako tvůj průvodce k tomu, abys byl schopný se přirozeně seznamovat bez toho, aby ses musel nějak snažit. K tomu je potřeba změnit myšlení, naučit se nové dovednosti, najít sebe a svojí sebehodnotu a naučit se víc vnímat sebe a okolí. Ať už hledáš nezávazný sex, vztah, víc vztahů, chceš experimentovat nebo se chceš stát jen víc sociálně příjemným člověkem, seriál „Jak sbalit holku“ ti v tom pomůže.

 

Zbav se závislosti

Máš pocit, že nejsi závislý? Většina chlapů ano. Teď nemluvím o alkoholu a drogách, ale možná o té největší zkoušce a závislosti. Závislost na ženách. Mnoho z nás zakládá svoje sebevědomí a svojí sebehodnotu na tom, s kolika ženami se vyspal nebo chce partnerku či vztah, aby si nepřipadal sám. Ve výsledku je to jen sobectví. Něco chceme získat, ale nechceme nic dát. Zbav se toho přehnaného chtění a závislosti na úspěchu a přestaň hodnotit sebe podle toho, jaký máš úspěch se ženami, aby ses mohl vytahovat před ostatními, nebo před sebou, jaký jsi borec. Začni budovat svůj život tak, aby tě bavil, naplňoval a přinášel ti to, co chceš. Pokud budeš mít bohatý život, ostatní se budou chtít přidat. Teprve, když máš pocit, že můžeš dávat a obohatit život jiným, může se k tobě někdo přidat. Například, když se umíš radovat v životě a ze života, můžeš radost rozdávat. Nebudeš čekat až potkáš tu pravou, abys byl konečně budeš šťastný. To je jen iluze. Než se začneš ptát jak sbalit holku, zeptej se, jestli máš rád sebe a svůj život.  Zaměř se na to, co chceš ty a přestaň dělat to, co chtějí ostatní, nebo aby ses ostatním zalíbil.

 

Vem zodpovědnost za svůj život

Zodpovědnost jde ruku v ruce se svobodou. Pokud budeš svádět to, co se ti děje na okolnosti, ostatní lidi a podmínky, nikdy se nic nezmění a stále budeš číst články o tom, jak sbalit holku. Budeš vláčen životem a staneš se ovcí v davu, která se dá lehce zmanipulovat a ovlivnit. Přijmi naplno zodpovědnost za to, kde se právě nacházíš. Když si v něčem nespokojený, přiznej to. Dokud si stále budeš nalhávat, že to není tak špatné, tak nebudeš mít motivaci s tím cokoli udělat. Sedni si v klidu, zapřemýšlej, v jaké jsi situaci a přiznej si realitu. Pak konečně ucítíš ty, že to takhle nechceš a takhle si to neplánoval. Jdi se vymlátit, vyřvat, vynadávat nebo to všechno vybreč.

Teď začínáš od začátku, tam kde se má začínat. Je to tvůj začátek a nikdo ti do něj nemusí kecat, můžeš si to zařídit, jak chceš. Chvíli to potrvá, ale ty najdeš cestu a tenhle začátek tě k tomu osvobodil.

 

Experimentuj

Nikdo nemá univerzální návod na život nebo na to, jak sbalit holku. Proto budeš muset zkoušet, experimentovat a nacházet cesty, které nikam nevedou, dokud nenajdeš tu správnou. Hlavní problém je v tom, že mnoho lidí tvrdí, že našli cestu k úspěchu nebo k tomu, co chceš. A oni to musí tvrdit, protože pokud nevěříš, tak je větší šance neúspěchu. Pokud věříš, pak je šance mnohem větší. Proto musíš věřit a zkoušet, která cesta funguje. Ber to tak, že je to jedno veliké hřiště nebo laboratoř, kde si můžeš hrát a experimentovat. Zkoušej nové věci, nové směry a nová cvičení, když nefungují, odlož je a vyzkoušej je třeba za rok. Protože většina návodů od lidí se zkušenostmi opravdu funguje, ale jen za určitých podmínek, které nejdou objektivně popsat. Každý jsme jiný, máme svojí cestu a svojí pravdu. Stačí jí jen najít.

Seznam se s ní na ulici (základní kurz)

One thought on “Jak sbalit holku – Ještě před tím (1.díl)

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: