Holky nechtějí hodné kluky. Přestaň si na něj hrát!

Já jsem ten hodný kluk a až se zase spálíš s dalším blbcem, tak Ti konečně dojde, že chceš mě.

Tvoje kámoška, kterou tajně miluješ, říkala, že by si konečně přála nějakého hodného kluka. A ty už pamatuješ 3 její ex-přítele a se všemi se spálila, protože to byli hajzlové a ty jí každý den dokazuješ, jak jsi hodný a doufáš, že jí to konečně dojde a nakonec se vezmete a všechno bude oukej.

Pokud se v tom vidíš, tak gratuluji, jsi v beznadějné friendzone, neboli v pr***i.

Za prvé čekáš na to, až ona udělá ten první krok (což i kdyby chtěla, tak ho neudělá, protože ho máš udělat ty)
A za druhé ze sebe děláš něco co nejsi. Být hodný kluk je tvoje strategie, jak se jí dostat pod sukni. Je to jen tvoje maska, protože si myslíš, že přesně po tom touží.

Nerozumíš tomu co říká, protože když říká že chce hodného kluka, nemyslí tím ňoumu! Navíc si všimni, že jí vždy přitahovaly grázlové, badboyové, machýrci atd... Protože z nich je mokrá, zatímco z hodných kluků, kteří pro ní udělají první poslední si udělá maximálně tak kámoše.  (ale v žádném případě se z nich neudělá)

A ty jsi jeden z jejich kámošů a pořád věříš v to, že jí to nějak logicky vysvětlíš, že s tebou jí bude nejlépe, protože jí nebudeš ubližovat, nebudeš na ní srát, budeš na ní zkrátka hodný. Jenže nechápeš, že ona tohle přesně chce. Jí tohle vzrušuje, ona cítí emoce, zažívá drama, stejně jako v nějaké telenovele, nebo v romantickém filmu. Ona vždy půjde za chlapem, co v ní dokáže vyvolat jak pozitivní, tak negativní emoci a nejlépe v rychlém sledu za sebou.

Zatímco ty jí kupuješ čokoládu a doprovázíš z práce na autobus.

Oukej, nechápej mě špatně v tom, že ze sebe máš začít dělat machra a být hnusný na holky. Protože to taky nejsi ty. Zároveň ale ze sebe nedělej ňoumu, protože to taky nejsi ty. Jen věříš v to, že tohle je jediný způsob jak jí sbalit.

Pravda bude někde uprostřed. Přestaneš ze sebe dělat Mirka Dušína a zároveň se přestaneš snažit sbalit svojí kámošku, kterou tajně miluješ.
Jednoduše zkus hledat jinde. Dost určitě se objeví holka, která se ti bude líbit a ty se budeš líbit jí.
Protože ona nepotřebuje ve svém životě takové drama a bude spokojená s tvým novým JÁ.

Peaceout! Míra

Seznam se s ní na ulici (základní kurz)
Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

%d blogerům se to líbí: