Přijď do skupiny mužů, chlapů, kluků, kteří mají stejný směr jako ty. V uzavřeném prostoru, kde nás nebude nikdo rušit, se naučíš jak být sám sebou, jak být mužem a co to vůbec znamená, jak vypadá zdařené první rande, dotkneme se tabu sexu a hlavně pronikneš do myšlení žen.

Máš pocit, že jsi v životě zaseknutý? Víkendový kurz posune tvé schopnosti a dovednosti, které potřebuješ k úspěchu se ženami. Budeš více schopný oslovit jakoukoli ženu a obecně více poznávat nové lidi při jakékoli příležitosti. Otřepeš ze sebe dva základní strachy, které ti brání k úspěchu. Strach z odmítnutí, který ti přestane bránit ve tvém prvotním impulzu jít za ženou. Strach z toho, co si o mě myslí mé okolí, proto aby ses ve společnosti mohl svobodně projevovat, aniž by ses cítil trapně nebo se styděl. Dozvíš se, jak se ženami komunikovat, pozvat je na rande a svést je. Předáme ti koktejl postojů a konkrétních dovedností a triků. Zjistíš, jak se chová opravdový muž a co to vlastně znamená.

Praktický seminář se odehrává venku a trvá 2 hodiny. Na semináři se naučíš, jak překonat strach z odmítnutí, jak oslovit ženu na ulici, jak a o čem s ní mluvit a jak si vzít na ní kontakt. Jak tě to naučíme ? Hlavně tak, že to budeš sám dělat. Kolik věcí si pamatuješ ze školy ? Praxe je nejlepší způsob, jak se to naučit. Klademe důraz na individualitu každého, naučíme tě sice základy pro oslovení ženy, ale chceme, aby si zapojil i svojí jedinečnou osobnost. Protože to je ta nejlepší cesta, jak někoho doopravdy zaujmout…