Seznam se s ní na ulici (víkendový kurz)

Máš pocit, že jsi v životě zaseknutý? Víkendový kurz posune tvé schopnosti a dovednosti, které potřebuješ k úspěchu se ženami. Budeš více schopný oslovit jakoukoli ženu a obecně více poznávat nové lidi při jakékoli příležitosti. Otřepeš ze sebe dva základní strachy, které ti brání k úspěchu. Strach z odmítnutí, který ti přestane bránit ve tvém prvotním impulzu jít za ženou. Strach z toho, co si o mě myslí mé okolí, proto aby ses ve společnosti mohl svobodně projevovat, aniž by ses cítil trapně nebo se styděl. Dozvíš se, jak se ženami komunikovat, pozvat je na rande a svést je. Předáme ti koktejl postojů a konkrétních dovedností a triků. Zjistíš, jak se chová opravdový muž a co to vlastně znamená.

Kurz má široký záběr, a tak ti ukážeme konkrétní příklady řeči těla, hlasu a spojíme to do celku, aby jsi dostal větší cit pro emoční inteligenci (abys věděl, co se druhému honí hlavou). Během kurzu dostaneš příležitost podívat se hluboko do své osobnosti a dostat se blíž ke tvému jádru. Během speciálních cvičení a meditací budeš mít možnosti odhalit kořeny tvých problémů. Ukážeme ti nový svět, novou realitu, ze které si budeš moci vzít, co se ti hodí.

Co se bude dít na kurzu?

Pátek:

 • V 11 hodin vše začne. Ubytujeme se do pokojů a začneme asi hodinovým úvodem, kde vám řekneme vše důležité. Dále vám řekneme něco o nás a naší filozofii. Probereme s vámi vaše cíle a na čem chcete zapracovat.
 • Po úvodu se přesuneme do ulic, kde začneme cvičeními na výstup z komfortní zóny. Tato cvičení vám pomohou odhodit sociální strachy a vy se budete cítit mnohem lehčeji až skoro v extázi.
 • Toho využijeme a začneme oslovovat ženy na ulici. Začneme základy a krok po kroku se budeme posouvat dál a dál. Cílem je, abyste se zlepšovali, učili se nové věci a zároveň necítili tlak na to, že musíte vše dokonale zvládat. Naučíme vás, jak změnit postoj k odmítnutí tak, aby vás to motivovalo se do toho dát znovu.
 • Kolem 14 hodin půjdeme na oběd, kde rozebereme dočasný postup a co se všechno stalo, abyste si uvědomili vše důležité.
 • Po obědě půjdeme na první vlnu cvičení na pokoje. Cvičení se budou týkat improvizace (pro nové a originální nápady) komunikace (jak a o čem se se ženou bavit), probereme řeč těla a jak na výmluvy od žen (pospíchá, má přítele, nemluví atd…)
 • Vše pak půjdeme trénovat na ulici až do večera. Cvičení a konkrétní témata již budou dost individuální a to podle toho, co budete chtít vy, a nebo co uvidíme, že je právě pro vás to nejdůležitější a přinese vám nejrychlejší úspěch.
 • Tady už bude znát únava z celého dne učení a vstřebávání nových znalostí. Proto půjdeme na večeři a pak bude pauza pro odpočinek a načerpání nových sil.
 • V pozdní večer se vydáme do víru velkoměsta, do klubů, kde jsou jiné možnosti a dají se tam vyzkoušet jiné věci. Pro ty, kteří nemají rádi atmosféru klubů, máme alternativní program (tajný).

Sobota

 • V 11 hodin po snídani začneme cvičeními na rozproudění těla a budeme pokračovat cvičeními kolem řeči těla, komunikace, improvizace a emoční inteligence. Zároveň se podíváme na téma: jak být opravdovým mužem v dnešní společnosti.
 • Od teorii k praxi, proto se vydáme do ulic, kde budeme do pozdního oběda. Výuka již bude hodně individuální a budeme pracovat na vašich přáních a pomůžeme vám dostat se k vašemu cíli, který si stanovíte na začátku.
 • Po obědě vás zavedeme víc do hloubky vaší osobnosti, abyste zjistili, kde jsou kořeny vašich strachů a omezení. Toto bude doprovázené cvičeními a meditacemi na rozvoj vaší vnitřní síly.
 • Po tomto nás čekají speciální cvičení venku, kde budete rozvíjet improvizaci, kreativitu a humor při konverzaci.
 • Nakonec večer zakončíme kurz, vše zhodnotíme a dovysvětlíme, aby vám vše zapadlo dohromady. Dále vás čeká několik velmi speciálních překvapení včetně závěrečného rituálu a grandiózního zakončení.
 • V neděli se v klidu sbalíme a zbude i prostor pro otázky, které se objevili přes noc.

Na celém kurzu panuje atmosféra klidu, humoru, nadhledu a až téměř bratrství mezi účastníky. Všichni jsme tam za stejným cílem, s podobnými hodnotami a s úplně jiným osobním příběhem. Za tuto atmosféru jsme pokaždé velmi vděční a jsme rádi, že se objevuje stále dokola.

Nám osobně oslovování na ulici změnilo život a otevřelo nové možnosti nejen u žen, ale i v celém našem životě. Dodnes si pamatujeme ten pocit transformace vědomí a jsme přesvědčení o tom, že Ti dokážeme předat něco, co má hodnotu.

 

Cena: 9500kč

 

Pokud se přihlásíš do 11.2. máš to za:

8500kč (včetně ubytování)

 

Aktuální termíny

23.-25.2.2018 Brno! Obsazenost: 5/8 Chci se přihlásit